Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval fogalmam sincs hogy egyáltalán milyen irányba induljak el. 15 éves vagyok és érdekel a biológia, kémia és szeretem az állatokat is viszont irtózom a vértől szóval az hogy valamit az orvoslással kezdjek kilőve. Még kicsit érdekel talán az irodalom és az informatika de egyiket se igazán szeretem.Nem tudnék tanítani se ,mert én nem tudok megszólalni több ember előtt.Szóval akinek van valami ötlete az kérlek írjon.

2017. okt. 24. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy kell érteni ezt a vértől irtózást? Orvosi/állatorvosi mellett talán még a kutatópálya jöhetne szóba, nem tudom, ez a világ mennyire érdekel.
2017. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha vért látok elájulok még ha kicsit az ujjam vérzik akkor is.
2017. okt. 27. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!