Valyon fevesznek?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek egy kevèsbè jó hírű de közkevelt iskolába irodai titkárnak,8.èvfolyam után,ès azt jó èretsègivel,sikeres szakmával elvègzem,mennyi az esèlye annak hogy utánna felvegyenek az orvosira pszichológusnak?

2017. okt. 27. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem fognak.
2017. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen helyesírással már azt is csodálom, ha felvesznek irodai titkárnak.:D
2017. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen elnèzèst ,elìrtam egy szót "vajon". De egyèbkènt 4-5 tanuló vagyok.
2017. okt. 27. 21:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mivel pszichológusnak a bölcsészkaron lehet tanulni, orvosi után pszichiáternek lehet szakosodni.
2017. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak azt rontottad volna el, nem is szóltam volna.:D Egyébként pszichológián nagyon magas ponthatár van, valószínű egy szakközépből nem fogsz állami helyre bejutni, de cáfolj meg minket és küzdj érte, 4 év múlva pedig írd meg, hogy bejutottál.:)
2017. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Elégedj meg kevesebbel! Orvosira a legjobbak közül a legjobbak kerülnek be.
2017. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy pszichologiahoz pl jol jon egy biosz emelt, de a szakgimnaziumban mar nincs ilyen tantargy:DDDD szoval eleg necces, a magyar emeltet meg tenyleg engedd el:( inkabb menj rendes gimibe, es akkor lehetsz pszichologus:)
2017. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, ez is ilyen trollkérdés, ugye?
2017. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz, hogy csak a legjobbak kerülnek be az orvosira. Szorgalommal és kitartással bekerülhet az is, aki átlagos vagy annál rosszabb képességű. Csak nagyon kell akarni.
2017. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Orvos koliban laktam külsösként, a szomszédaim és a szobatársaim mind idösebbek voltak, mert azt mondták hiába jelentkeztek gimi után rögtön illetve utána évben, nem vették fel öket. Volt aki már 21 volt mire elkezdte az orvosit. Hiába akarta nagyon.. Szerintem aki hármas tanulo már a gimiben is, azt az anyagot is nehezen tanulja meg, az nem fog orvosin leülni az ezer oldalas könyv mellé és latin szavakkal megspékelt mindenféle szakszot megtanulni egy tantárgyért. De ne nekem legyen igazam. És egyébként megjegyzem az egyik szobatársam másodévben ott is hagyta a szakot, pedig a nap 80%ában a szobában tanult, mégsem volt elég neki ahhoz, hogy benn is maradjon. Ennyit arrol, hogy egy közepesnél gyengébb képességü is megcsinálja szerintetek.
2017. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!