Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia és biosz tanárokat...

Emelt kémia és biosz tanárokat hol tudok találni?

Figyelt kérdés

A felkészítő kurzusra nem járok, mert individuális felkészítést preferálok. Hol lehetne a legmegbízhatóbb tanárokat felkeresni? Neten találtam sok olyan tanárt, akik pl. vegyész diplomával rendelkeznek, de nem igazán tudták felmutatni, hogy kb. hány diák került be sikeresen az aokra, vagy máshová. Nekem olyan tanár kell, aki már X éve foglalkozik ilyen felkészítéssel.

Budapest


2017. nov. 3. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyira individuális vagy, hogy az már már egyéni.
2017. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanár soha nem garancia arra, hogy be fogsz kerülni az ÁOK-ra, csak az egyéni készülésedet turbózza fel. Szerintem olyanhoz érdemes menni, akinek tanár diplomája van, de egyébként minden más dologban lutri. Ha nem tetszik egy tanár, érdemes váltani, de a munka nagyrésze tényleg rajtad múlik.
2017. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!