Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulói kérelem mennyi idő?

Magántanulói kérelem mennyi idő?

Figyelt kérdés
Pár napja beadtam egy magántanulói kérelmet az igazgatónál azonban nem mondott semmit,hogy mennyi ideig tart ez. Valaki tudja esetleg aki volt már ilyen helyzetben,hogy ennek bírálása mennyi időt vesz igénybe és pontosan hgoy is zajlik?

2017. nov. 9. 14:58
 1/1 anonim válasza:
En ugyanebben a helyzetben voltam. 1 honapja leadtam a kerelmet es meg mindig nincs jogerős határozat! Hidd el baromi nagy procedúra, családsegítő fog jonni ha nem vagy meg 18. Ha bar betoltotted a 18-at konnyebb dolgod van. 1-2 hetet tuti varnod kell! ;) En jovore visszamegyek a suliba mert nem leanyalom ez az egesz magantanulosdi! Sok sikert! ;)
2017. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!