Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus vagy BME mérnökinformatikus diploma jobb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyik ér többet. Gondolom a mérnökinformatikusok több féle munkára jelentkezhetnek, viszont ez nem hátrány a nagyobb cégeknél, hogy nem annyira specifikus?

2017. nov. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát éppenséggel a mérnök infó pont annyira specifikus, mint a programtervező infó... sőt...


Tekintve, hogy (amikor én jártam ezekre a szakokra - igen mindkettőre), akkor ELTE-n 3 szakirány volt, BME-n pedig 10.


Most nem tudom hogy van.

2017. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök infóra járok, utolsó másfél évben van specializáció (Infokommunikáció specializáció, Rendszertervezés specializáció, Szoftverfejlesztés specializáció, Vállalati információs rendszerek specializáció), de egyébként is addig olyan szabadon választható tárgyakat vehetsz fel amit akarsz
2017. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Írtam én már egyszer máskor:

Diploma (ilyen téren) csak egy PAPÍR nem több

Szaktudásra van szükség!

Ha egyetem közben otthon nem alakítasz ki szoftverbázist, akkor mehetsz fegyver nélkül háborúba.

2017. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!