Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia szakon van...

Gyógypedagógia szakon van testnevelés?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok és igazából nagyon tetszene ez a szakma, viszont a tesi nem az erősségem.

Előre is köszönöm ha valaki válaszol!


2017. nov. 9. 22:05
 1/2 anonim válasza:
A kotelezo orak kozott nem szerepel tesi,de lehetoseged van felvenni szabadon valaszthato tantargykent sokfele sportot.
2017. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom máshol hogy van, én Győrben tanulok a Széchenyin. Ott kötelező a testnevelés 4 féléven át.

Ne izgulj, sosem voltam jó tesiből, de ez nem számít. Te döntöd el, hogy melyik félévekben teljesíted, nem osztályozzák, a lényeg, hogy 10-12 alkalommal bejárj az órákra. Elég sok a lehetőség, választhatsz, egyedül az úszás nem választható. Amúgy járhatsz jógára, tartásjavító órára, kosárlabdára, néptáncra. Kb. bármire, vagy ha nem akarsz egész félévben tesizni, akkor pár alkalommal letudhatod az egészet, úgy ha pár programon részt veszel. Pl. a mozdulj campus programon, ahol ha egész délután aerobicozol, akkor az egyiket azzal kiváltod :)

2018. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!