Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem melyik szakára...

Melyik egyetem melyik szakára kellene mennem, ha óvodai pszichológus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Elsősorban gondolom pszichológiára, csak sajna ott túl magas számomra a ponthatár

ha óvópedagógiára megyek onnan mester képzés során válhat belőlem óvodai pszichológus?

Vagy még a gyógypedagógiára gondoltam, onnan van esélyem ilyen irányba elmenni? Szívesen foglalkoznék valamilyen fogyatékossággal élő lelkileg problémás gyerekekkel is, de nem tudom melyik egyetemi szak ad nekem ilyen lehetőséget majd az életben



2017. nov. 14. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem , pszichológus csak a pszichológia szak elvégzése után lehetsz. Ehhez kell a pszichó alap- és mesterképzés is, hozzátenném szerencsére.Nagy baj lenne, ha a 2év pszichó mesterképzéssel és egy tök más szakon szerzett alapokkal már pszichológus lehetne valaki. Gyógypeden úgy tudom van pszichopedagógia szakirány, talán az érdekelne téged.
2017. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!