Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » AOK-on mit takarnak az allatki...

AOK-on mit takarnak az allatkiserletek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Például egy altatott patkány egyik idegét kipreparálni, ingerelni és regisztrálni, hogy változik a szívfrekvenciája.
2017. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ertem:) koszi a valaszt. Annyit meg hogy fogorvosin is vannak allatkiserletek? Bocsi a sok hulye kerdesert de nincs semmilyen ismerosom akitol erdeklodhetnek ezekrol.
2017. nov. 15. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy állatkísérletet csináltunk. Egy nyuszit elaltattunk, különböző anyagokat adtunk neki, és néztük hogy változik a szívverése és légzése. Nem egy nagy dolog amúgy,
2017. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már nincs nyuszi, és a legtöbb békafajta kísérlet is tiltólistára került.

Csak egy patkánnyal meg egy halacskával kísérleteztünk, azt amit az első válaszoló leírt.

(fogorvosis)

2017. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaa ertem. Tehat nem kotelezo ugye?
2017. dec. 29. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik korábbi válaszoló vagyok.


Elfelejtettem mondani hogy nem úgy volt hogy mindenkinem jutott egy nyuszi, hanem a gyakorlatvezető csinálta az egészet igazából. De csak néztél, és leírtad hogy milyen anyag hatására mi történt.

2017. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

volt kísérlet törpeharcsa szívén, nyúlon és patkányon Utóbbi kettőt gyűlöltem, és bár az operatív munka része érdekelt nagyon, de nem voltam hajlandó közreműködni. A patkány meghalt a kísérlet végére, de a nyúl nem, és a gyakorlat végére ébredezett az altatásból. A hatalmas nyaki sebével fogták, bedobták gyak végén egy szemeteszsákba a többi nyúllal együtt.

Még valamilyen állat belén végeztünk kísérletet, de itt az asszisztensek előre feldolgozták az állatokat, mi az előkészített belet kaptuk meg.

Ezek 4 éve voltak kórélettanon. (ÁOK)

2017. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*élettanon

utolsó voltam

2017. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!