Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakok vannak biológiáv...

Milyen szakok vannak biológiával és kémiával vegyítve?

Figyelt kérdés
Az orvosi/állatorvosi szakma nem hozzám illik, a motiváció és szorgalom hiányában. Inkább biológia beállítottságú vagyok, a kémiával el vagyok,de nem vagyunk legjobb barátok. A biológiának az embertan része érdekel. A gyógyszerészet is kilőve,mert az tömény kémia.

2017. nov. 15. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan voltam vele, bionikára mentem.
2017. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bionika nem túl fizikás? Fizikából eléldegélek,de olyan jónak nem mondanám magam
2017. nov. 15. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biomérnök.
2017. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány fizikás tárgy. Én a fizikát utáltam egyedül gimiben, és én sem voltam topon belôle, de azért túl lehet élni. Attól függôen, hogy milyen tág értelemben beszélünk fizikáról, ezek a tárgyak jutottak eszembe:

Bevezetés a fizikába (ezt akkor kell megcsinálni, ha nem mész át a fizikateszten, amit íratnak az elején)

Áramkörök

Elektronikai alapmérések

Biofizika

A bionika fizikai alapjai 1, 2

+ Matlabon sokszor fizikás példákkal számoltunk

2017. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van véleménye a dentálhigénikus képzésről? Megérné-e?
2017. nov. 16. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
sajnos a fizika, kémia kikerülhetetlen egy természettudományos képzésen Csak gimiben van szétválasztva. Akármire is mész , még jó eséllyel matekot is kell tanulnod elég keményen.
2017. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!