Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyhazi Vasvári Pál...

Nyíregyhazi Vasvári Pál Gimnázium?

Figyelt kérdés
Valaki aki oda jár mesélne nekem a suliról?

2017. nov. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Infós részleg..

kemény dejó.

sok tanu..

ez van.

2017. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Gané oskola az Krudyba mennyé!
2017. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Engem inkább a biosz-kémia érdekelne..
2017. nov. 17. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a biosz tagozat érdekelne, akkor vagy a Kossuthba menj, vagy a Krudyba de a Krudy erosebb.
2017. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panelkukac2410 válasza:
A krudy-ban csak megszakadsz es a tanulmanyaid utan megerdemelet pHD bizonyitvany helyett csak egy erettsegit kapsz, pedig a tudasoddal MAR mehetnel kutatointezetekbe vezetonek...XD najo komolyra forditva, a Vasvari nagyon jo suli, biosz tagozatos vagyok jelenleg es nagyon szeretem. Jofejek a tanaraim, jo osztalyba kerultem es a suliba jaro tobbi diak is nagyon aranyos es jofej. Kozvetlen es baratsagos a legkor, barmikor szembejohet veled egy random ismeretlen valaki, aki tesire cipot vagy mondjuk magyarra egy szoveggyujtemenyt ker (ora utan nyilvan visszakapod). En nagyon szeretem es ajanlani tudom csak. Tanulni azt kell, mint minden mas suliban (en biosztanarnak az igazgatonot kaptam es nagyon kemeny de jol tanit es baratsagos o is). Sok sikert!!
2021. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!