Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE - ÁKK közigazgatás szervez...

NKE - ÁKK közigazgatás szervező szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a szakról? És mennyire nehéz? Nem vagyok az a magolós típus, így szenvedés lenne elvégezni? Vszonylag könnyű, vagy nehéz elhelyezkedni? Fizetés hogy alakul?

Igazaból minden érdekel, jöhet negatív pozitív egyaránt az egyetemről, társaságról meg mindenről.



2017. nov. 20. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Fos az egész, felejtsd el!
2017. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnád valamivel indokolni is?
2017. nov. 21. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,én ott tanulok jelenleg is,és életem egyik legrosszabb döntése volt.Meg lehetne jól is csinálni,de itt nem sikerül.Először isrengeteg vizsgánk lesz,én idén 10-et számoltam,amiből 5 vagy 6 szóbeli.Ebbő adódóan rengeteg tárgyunk is van,tavaly voltam elsős és volt olyan,hogy reggel 8tól este 8ig nonstop óráim voltak.És csodálatos müdon idén valaki okos kitalálta ott fent,hogy ha már nappali szakosok vagyunk( nem tudom,hogy at nappalinak számít e,ha idén is rendzseresen este fél 8kor végzünk reggeltől)ne dolgozzunk egyetem mellett,ezért szinte minden előadáson katalógus van.Zsinórban szokott déliután 3 előadásunk lenni,nem tudom,hogyan képesek elvárni azt egy embertől,hogy 4 órán keresztül folyamatosan írjon és figyeljen.Ami pedig valamennyire is fontos tárgy lenne,(polgárjog vagy politológia) abból pedig eltörölték a szemináriumot és megjegyzem a polgárjog előadás szerdán este 6-tól fél 8-ig van,alig jár be vki,ráadásul ha bejárós vagy,akkor meg fogsz halni ezen az egyetemen(tapasztalat).Összességében nem ajánlom senkinek,csak annak,aki nagon elkötelezett az állami szféra után,de innen csak menekülnék szívem szerint.

Remélem egy picit segítettem. :)

2017. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!
2017. nov. 26. 15:14
 5/5 anonim válasza:
szia én itt tanulok jelenleg is igaz csak első éves vagyok de azt mondom az egyetem nagyon tetszik vagyis ha nem kellene tanulni imádnám de eléggé buktatós az egész mert nagyon sok tárgyuk van és nem tudsz megtanulni igazából mindent olyan alaposan ahogy azt a tanárok elvárnák és ehhez még hozzáadódnak a buktató tárgyak is
2017. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!