Szerintetek vakon hogyan tudnék megtanulni gitarozni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy kiírtad ezt a kérdést... :D
2017. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nézz youtube videókat
2017. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Egyébként zenélni - pl gitározni - pont abszolút meg lehet tanulni vakon is. Nyilván sok gyakorlás kell, és nem lehet úgy nézni, hogy hogyan is csinálják ezt mások, de egyrészt érezni fogja egy vak ember a hangszert ugyanúgy, sőt akár jobban, mint egy látó társa, illetve a tanára szóban, illetve érintéssel, a kezek-ujjak pakolgatásával is tud segíteni. Egy jófej és szakmailag is jó tanár ezért mindenképp ajánlott. De menni fog. :)
2017. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mojjo ***** válasza:
Ja igen, magántanárra gondolok, zeneiskola szerintem nem esélyes.
2017. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én látássérült vagyok, és magamon kívül tudok még legalább 3 emberről, aki vakon gitározik, szóval nem lehetetlen.

Akkordok, skálák, zeneelmélet megtanulható segítség nélkül is, bonyolultabb dalokhoz, pengetési technikákhoz viszont tanár vagy abszolút hallás kell. Én egy éve kezdtem egyedül, el tudok prüntyögni ezt-azt, de most értem el azt a szintet, ahonnan segítségre lenne szükségem. Szóval tanár mindenképp ajánlott. De az eleje egyedül is menni fog, és közben meglátod, hogy szeretnél-e vele komolyabban foglalkozni, és mennyit áldoznál a dologra.

Ha részletesebben érdekel, írhatsz privátot.

2017. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!