Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire reális, hogy valaki...

Mennyire reális, hogy valaki bírja a hétvégi melót 2 egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Ráadásul az egyik állatorvosi, a másik pedig levelezőn gazdaság informatika...

A munka pedig bútor összeszerelés és vásárlók kisegítése egy bútoráruházban, minden szombaton és vasárnap 8 óra.


Ezt mennyire nehéz kibírni?



2017. nov. 22. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nehéz. De amúgy hétvégén nem a levelezős egyetem van?
2017. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 egyetemet se bírok 0 munka mellett. Nem vagyunk egyformák, van aki biztos bírja, nekem nem menne.
2017. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Hétvégén nincs óra, szóval nem otthon döglik, ha bírja.

Az másik kérdés, hogy én állatorvosi mellett nem tanulnék gazdaságinformatikát, úgyis előbbivel helyezkedik el. Bár az mellett is tud pár infos munkát vállalni.

2017. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy bírja, de kicsi a valószínűsége. Ha esetleg te vagy, aki ezt tervezi, szerintem kötelezd inkább el magadat egyik vagy másik szakma mellett, vagy később szerezz másoddiplomát. Sokféle ember van, de ha csak a saját szakomból indulok ki (orvosis vagyok, szóval az állatorvosira viszonylag hasonlít :D), nem tudnék olyan embert mutatni, aki ezt képes lenne megcsinálni.
2017. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!