Ez szerintetek mennyire normális, hogy 3 különböző szakterületen akarok végzettséget szerezni? :D

Figyelt kérdés

21 éves vagyok még mindig nem nőtt be a fejem lágya, és össze-vissza kapkodok, folyamatosan azon agyalok utána, hogyan tovább, tudom, hogy dolgozni is kell nem csak örökké tanulni, de 3 féle szakma érdekel, amit nagyon meg akarok csinálni, aztán, hogy mit hoz az élet meg, hogy melyikbe tudok érvényesülni, abban helyezkedek el.

Először is érdekel a festés, mázolás, a gép szerelés és a sofőrködés is, na most ugye a első kettőt elvégezném gyorstalpaló képzésen, az utóbbira meg gyűjtök pénzt, vagy azt is, ha úgy adódik támogatott képzés keretében megszerezném, szerintetek?



2017. nov. 22. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, hogy több éves egyetemi képzésekről van szó. :)

Festő/mázoló/tapétázó 2 év OKJ-val. Ha meg fizetős tanfolyam, akkor 1 év.

Könnyű elvégezni.


Gép szerelés már komolyabb... mégis milyen gépet akarsz javítani? Autókat? Kamionok? Mezőgazdasági gépek?

Ez is inkább egy OKJ és a gyakorlatban tanulod meg.


Sofőrködéshez meg milyen végzettséget akarsz?

Jogosítvány kell.

2017. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel akár már diplomát is szerezhetnél, amivel azért mégiscsak többre mennél.
2017. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fél éves tanfolyamon már elkezdtem az egyiket :) Gép szerelés - számítógép meg távközlés műszerész, inkább ami érdekel, jó tudom hülyeséget írtam utolsóhoz csak jogsi kell, de azért is meg kell küzdeni és az is hiányszakma manapság. A diploma meg tovább tanulás felejtős az nem az én világom, én maradok a munkás egyszerű ember szerepében.
2017. nov. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!