Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező képzésen a vegyész-,...

Levelező képzésen a vegyész-, bio-, környezet- és/vagy élelmiszermérnökin milyen gyakori az oktatás ill. a konzultáció?

Figyelt kérdés
A neten összefutottam egy élelmiszermérnöki órarenddel ahol többnyire két hetente kellett megjelenni, egy ismerősöm ellenben aki anyagmérnökin van (fentebb ezt nem említettem de hasonló kategória a tantárgyakat tekintve) Miskolcon mondta, hogy neki minden héten pénteken és szombaton van oktatás. Hogy van valójában? Egyetemtől független az érdeklődésem, attól függetlenül hogy Budapesti intézményt választanék azt hiszem. Hol tudom ezt az oktatási rendet megérdeklődni? Köszönöm a válaszokat :).

2017. nov. 26. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
SZIE-n minden héten van oktatás élelmiszermérnökin.
2017. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnád részletezni? Hogy milyen napokon pontosan, illetve egész napos e mindig a "program"? Illetve fontos lenne tudnom, hogy szorgalmasan utána néztél valahol :) , vagy jelenleg is levelezős diàk vagy? Nagyon köszönöm ha válaszolsz :)
2017. dec. 18. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! etk.szie.hu n megtalálod az órarendet. Minden héten péntek-szombaton van oktatás.
2018. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egytemtol fugg, van ahol pl havi 1 hetet jarnak be.
2018. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha tudtok esetleg valami oktatási rendet konkrétan (mert ti is ott tanultok vagy tanultatok) mellé írnátok azt is, hogy melyik intézményről van szó? :) köszi
2018. márc. 6. 04:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeket az adott intezmenyek oldalan eltudod erni.
2018. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Konkrét leírást nem találok. Akàr egy két ével ezelőttu órarend is megfelelne csak hogy kiszámoljam mennyi hétvégét és szabadságot kell áldozni rá. Tudnátok segíteni ebben? Főként a Pannon egyetem irányában érdeklődnék. De minden vegyész-, bio-, környezetmérnöki levelezős szak órarendet is szívesen fogadnék. Az egyéni tapasztalatok (a gyakorlatban hány napot hagytál ki, milyen következménnyel, meddig bírtad stb. ) is izgatják a fantáziám.
2018. márc. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!