Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban esti,2 éves OKJ képzésen? Villanyszerelő vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző? Heti 3 du.

Figyelt kérdés
Mindkettő érdekel, melyikkel találok biztos munkát?
2017. dec. 3. 10:05
 1/3 anonim válasza:
villanyszerelo az jobb sokkal tobbet keres hianyszakma, de ezt neked kell tudni, a masikhoz meg kell erettsegi is en ugy tudom.
2017. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Van érettségim is. Csak ha már rászánom a két évet, akk legyen biztos szakma.
2017. dec. 3. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Pénzügyi-számviteli ügyintéző, állítólag már ez is hiányszakma, és nem kell egy építkezésen megszakadnod télen fagyban nyáron kánikulában, porban-sárban-esőben stb...úgy hogy még az is bizonytalan hogy vagy bejelentve, gondolj arra hogy idősebb korodban is bírod e majd ,melyikkel hova tudsz fejlődni. Esti 2 éves suli meg semmit sem ér, ehhez a szakmához a 3 év is kevés nappalin, ha kijárod a sulid csak egy segéd leszel még évekig villanyszerelő mellett, azt nem is mondom hogy mennyire lenézik a rendes szakmunkások azokat akik ilyen gyorstalpalón végeztek. Neked sokkal többet kell majd bizonyítanod hogy tényleg tudsz valamit. Villanyszerelő a szakmám, 10 évig csináltam persze voltak jól fizető melóhelyek, de irányt váltottam, vállalkozni nem akartam mert ott meg az idegeim mennek tönkre. Egy szó mint száz én nem ajánlom!
2017. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!