Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen modon lehet jelentkezni...

Milyen modon lehet jelentkezni erettsegire?

Figyelt kérdés

Kulfoldrol irok es mar van erettsegim, viszont szeretnek biologiabol es kemiabol emeltet tenni, olyanom meg nincs.


Elolvastam mindent es tudom, hogy januarban fog csak megjelenni a tajekoztato, viszont mivel nem lakom kozel es megyek a rokonaimhoz karacsonykor elvinnem nekik a szukseges dolgokat.


Be kell mutatni szemelyesen is az erettsegit? Vagy eleg a masolat? Ha mondjuk valaki bevinne a nevemben az Oktatasi Hivatalba a jelentkezesem ott be kell mutatni az eredeti erettsegit is? Nem szivesen hagynam meg rokonoknal sem,de ha muszaj, akkor meg igyis jobb,mint postan elkuldeni. Vagy ha postai uton jelentkeznek eleg lenne a masolat is? Sajnos a mellekletek listaja is csak januarban kerul fel, en hulye meg elfelejtettem megnezni az oszi erettsegi jelentkezesi kriteriumait, ami nyilvan ugyanaz,de azota mar toroltek.


2017. dec. 7. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!