Hogy tanuljak dolgozatra?

Figyelt kérdés
Szoval tudom hogy rengeteg ilyen kerdes van de konkretan dolgozatosat meg nem lattam,ugye abban mas h nem a hazit kell nezni es nem tudom az az napi tananyagot....par nap mulva lenne egy dolgozat amin eleg sok a tananyag(enek)es rengeteg konkret informaciot kell megjegyezni tehat nem a korites kell hanem konkretan ami levan irva,valakinek van valami bevalt modszere hogy meg is maradjon?:)

2017. dec. 12. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Másold át a megtanulandó vázlatot egy üres füzetbe, mert miközben másolod, már úgy is tanulod valamilyen szinten. Ezután az anyagot oszd fel annyi részre ahány nap múlva lesz a doga, és minden délután a soron következő részt tanuld meg, de folyamatosan ismételd a már megtanultakat is. Nekem ez be szokott válni, és könnyebb, ha tudom, hogy adott nap pl. csak másfél oldalt kell átnéznem, mert a következő napokra marad a többi. Illetve tanulás közben szoktam 5-10 perces pihenőket tartani, ilyenkor sétálok egyet az udvaron, cicázok vagy elfoglalom magam valami mással :)
2017. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt megprobalom:)2nap mulva azaz csutortokon lesz
2017. dec. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!