Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Folytathatom nappali tagozaton...

Folytathatom nappali tagozaton félbehagyott tanulmányomat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a szerkezetlakatos szakmát de anyagi okok miatt abba kellett hagynom 21 évesen, most 25 évesen beszeretném fejezni. Egy évet végeztem el a második és egyben utolsó év elején kezdtem el dolgozni. Folytatható még ez a szakma? Egy tanulmányi évről lenne szó, hogyan fejezhető be?

2017. dec. 20. 02:45
 1/4 anonim válasza:

A megyédben lévő Gazdasági Kamarától kérdezd meg telefonon. Én is hasonló szakmai ügyben hívtam fel őket, nem hiába, tanácsadó segített megválaszolni a kérdéseimet. Szerintem ott fogsz érdemben választ kapni.


Szerintem viszont a válasz az, hogy max. estin tudod már csak sajnos ÚJRAKEZDENI a szakmát. Nem hiszem, hogy folytathatod ott, ahol abbahagytad. Nappalin 25 éves korig tanulhat valaki. Te 25 vagy. Azaz be is töltötted már? Ha nappalin mégis tanulhatsz, elméletileg ugyanabba a suliba lenne érdemes folytatni, mivel ott van nyoma annak, hogy te ott tanultál. Nem? Ha a papír van róla, hogy 1 éved megvan belőle, skkor azt figyelembe kéne vegyék. De ez csak tipp. Telefonálj a kamarának, esetleg abba az iskolába, ahol tanulni szeretnél.

2017. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

(Ezt akartam írni, bocs!)

2017. dec. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
AZ a gond hogy ez a képzés csak nappali tagozatban van indítva abban az iskolában ahol 1 év után hagytam abba. Igen megvan a papírom mindenről. És igen a 25-öt betöltöttem már.
2017. dec. 20. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytasd tanfolyamon, hamarabb végzel vele, igaz fizetős, de én így fogom megoldani az egyik szakmámat, amit félbehagytam.
2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!