Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az érettségit esti iskolás...

Ha az érettségit esti iskolás felkészüléssel teszem le (normálisan 18-19 évesen, nem később) akkor ugyanolyan esélyeim lesznek a későbbiekben, pl továbbtanulás, munka?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 10:12
 1/1 anonim válasza:

Igen is meg nem is. Én 20 évesen érettségiztem esti iskolában, de 2 emelt érettségit is tettem, amire külön előkészítőre jártam. Az esti iskolában nálunk pl. nem volt fakultáció. Sok múlik a szorgalmon. Egyetemen volt pár hiányosságom, de be tudtam hozni, és végig jól tanultam, szóval túl lehetett élni.

Most már semmi hatását nem érzem az életemre, senki nem nézi.

Ha valamit tanulsz még az esti suli után, azt fogják nézni szerintem, és nem azt, hogy hol érettségiztél.

2018. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!