Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanuljak ki?

Milyen szakmát tanuljak ki?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva tanácstalan vagyok, elvileg jó a kézügyességem, szeretek rajzolni, festeni, digitálisan rajzolni stb. Töri irodalom valamilyen szinten érdekel. Van érettségim, de az önmagában ló..asz :D. Olyan munkát szeretnék, amiből eltudnám magam tartani s lehetőleg el lehessen vele helyezkedni. Akik körülbelül hasonló cipőben járnak ők milyen szakra jelentkeztek? Illetve aki más beállítottságu, de van jó tanácsa, azt is szívesen fogadom!
2018. jan. 2. 13:08
 1/8 anonim válasza:
Művészeti szakokat nézd meg a felvi.hu-n. Rengeteg van, biztos találsz olyat ami érdekel. Ha a digitális rajzolást szereted nézd meg a média design vagy a tervezô grafikát. Én is hasonlóan vagyok, engem a fornatervező szak ill. a tervező grafika fogott meg. Felvi.hu nagy segítség ebben.
2018. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem, hogy megállnám a helyem egyetemen/főiskolán. Ahoz kevés vagyok,inkább OKJ vagy hasonló képzésre mennék.
2018. jan. 2. 19:33
 3/8 anonim válasza:
Szerintem igen. Attól is függ, hogy mennyire rajzolsz jól. Ahhoz, hogy bekerülj egyetemre művészeti szakra, alkalmassági vizsga kell, érettségidet nem nézik.
2018. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam a felvételiről. Viszont attól is tartok,hogy a jelenlegi tudásom nem elég meggyőző ahoz,hogy ilyen helyekre bekerülhessek... Ezért gondoltam OKJ -ra. :D
2018. jan. 2. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Viszont, ha gondolod és van rá időd, akkor privátban szívesen küldök képet a rajzaimról. És így láthatod egyáltalán van e esélyem ebben az irányzatban.
2018. jan. 3. 17:04
 6/8 anonim válasza:

Persze szívesen. Bár nem mintha értenék annyira hozzá :D

Egyébként van esetleg tanárod aki feltudna készíteni?

2018. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nincs. Általánosban jártam szakkörre, de ennyi...
2018. jan. 10. 13:51
 8/8 anonim válasza:
Ez még ne gátoljon meg semmiben. Ha akarod, megtudod csinálni.
2018. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!