Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tanulnátok szívesen?

Ti mit tanulnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Mindenkitől érdekel a válasz, aki most indul el vagy ha valaki újra akarja kezdeni, mit tanulna?

2018. jan. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végzős vagyok. Február elejéig a csecsemő- és kisgyermeknevelő szakot fogom megjelölni az ELTE-n.


És veled mi a helyzet?

2018. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Festőként tanulok jelenleg, amiből hamarosan vizsgázok, utána ki akarok tanulni egy számítástechnikai, távközlési műszerész szakmát, további terv, hogy idővel szeretnék hivatásos sofőr lenni.
2018. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én másodikos karosszéria lakatos vagyok , ez a második iskola elötte voltam karbantartóin , de jövőre végzek és még 2 éves felnőtt képzésben el megyek az épitő ipari szakmák irányába ( víz-központi fűtés szerelő )
2018. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Gyógypedagógus vagy általános iskolai tanár, esetleg tanító. :)
2018. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Jó szakmák ezek amiket felsoroltatok. :)

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert én is kitanultam egy szakmát, amit imádtam, bár a suliban kicsit megnehezítették az ember életét. Viszont most ott tartok hogy nem tudok benne elhelyezkedni, és most egy olyan munkát végzek, ami igazából robot munka. Kicsit megrekedtem, hogy most hova tovább.

Ezért is érdekelt, hogy ha változtathatnátok vagy aki most kezdi, mit is választott. Esetleg mit vett figyelembe, hogy mennyire keresett munka, mennyit lehet vele keresni vagy az a lényeg hogy szeresse csinálni. :)

2018. jan. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!