Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak a diákigazolvány miatt...

Csak a diákigazolvány miatt akarok OKJ-ra jelentkezni, ez túl vad elképzelés?

Figyelt kérdés

Még nem voltam OKJ-n. Létezik olyan ingyenes képzés, amire be sem kell járni, de diákot adnak?


Pl. láttam ezt:


[link]


Itt már csak azt nem tudom, muszáj-e bejárni. (Meg dátumot sem látok, de most nem ez a lényeg.)


2018. jan. 2. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sem ingyenes.
2018. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bővebb választ várok, köszi.
2018. jan. 2. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem túl vad.


Olyan nem létezik, hogy be sem kell járni. Azonban lerobbant noname helyeken előfordul az, hogy szó szerint átrugdosnak.

Nem írják a hiányzásokat, mosolygásra adnak jegyet és még sorolhatnám.

Itt szinte elég annyi, hogy 2 hét után 1 hétig bejársz, majd újra 2 hét pihi.


Azonban ennek ellenpólusa is van, van ahol kőkemény követelmény és hiányzás vezetés van. Az ofő is azonnal kirúg ha nem jársz be.


Lakhelyeden kell érdeklődni(ismerősöktől..)

Annyit mondanék még, hogy egyértelműen egy lerobbant szakközépbe/gyűjtőbe találsz ilyeneket.(Ahol sok a buta, kissebbségi tanuló)

2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat! :) Kiírtam egy másik kérdést a témában, ami pontosabb.
2018. jan. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!