Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átjelentkezés ELTE jogász...

Átjelentkezés ELTE jogász nappali képzésről levelezőre?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nekem a nappali a képzés, rengeteg a tananyag, a szemináriumi órák pedig egyszerűen minősíthetetlenek(lehet vannak jó tanárok, csak a neptunnak hála nekem mindig sikerül kifogni, mert nem sikerül soha az óráim oda felvenni ahova szeretném :))) Úgy hallottam, hogy a levelezősöknek kicsit le van egyszerűsítve a tananyag, a szóbeli vizsgák is könnyebbek, a jogesetekből is visszavesznek,mivel nincsenek szemináriumok. Nem tudom, hogy ennek mennyi lehet a valóságalapja. Aki esetleg jobban ismeri a levelezős képzést tudna nekem segíteni abban, hogy érdemes-e nappaliról levelezőre átjelentkezni?

2018. jan. 3. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel. (Sajnos érdemben hozzászólni nem tudok a témához.)
2019. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!