Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 15 éves vagyok 8. ik os és...

15 éves vagyok 8. ik os és nem tudom milyen szakmára menjek ill hova?

Figyelt kérdés

Először is az írás moderátorok hanyagoljanak mert nem érdekelnek.

Debrecenbe szeretnék menni továbtanulni de nem tudom melyik a legjob a számomra?

Baross gábor iskola?

Povolny ferenc iskola?

Dioszegi sámuel iskol??

Egyenlőre ezek vannak amik az én tanulmányi eredményemhez paszolnak


2018. jan. 4. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Építőiparban gondolkodom azon belül is a kőmüves vagy a hegesztő.

Mert ezekben jó a pénz!

Vagy még lene egy szakma a karosszéria lakatos?

Erről mi a véleményetek?

2018. jan. 4. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi . Házat mindig fognak építeni így a kőművessel nem jársz rosszul.Hegesztő hiány szakma biztos el fogsz tudni helyezkedni. A karosszéria lakatos hát ezt nem tudom mennyire keresett mostanság.valaki még kikalapáltatja a rozzant kocsiját? :)
2018. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm mostmár csak sulit kell válasszak
2018. jan. 4. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen :) Nem voltál nyílt napokon megnézni a felsorolt sulikat? vagy melyiknek milyen a híre? Amiről nem sok rosszat hallani oda kellene elsőnek jelentkezned. S ha ügyesen kitanulod a szakmád bizti sok melód lesz mert nagyon kevés a jó szakember :(
2018. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a povolny-nak rossz a híre mert oda még az 1 es tanulókat is felveszik
2018. jan. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!