Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tóth Árpád Gimnázium 🏠...

Tóth Árpád Gimnázium 🏠📚 (Debrecen) Tudnátok segíteni pár kérdésben? (Magyar-történem tagozat, jegyek)

Figyelt kérdés

Sziasztok ezzel kapcsolatban a kérdéseim:



8.osztályos vagyok

A Magyar-történem tagozatra jelentkeznék ha sikerülne.


-Ha félévkor 3db tantárgybol 4-es leszek de a többi 5-ös esélyes még a bejutás?


-Töriből vagy Magyarból gondoljátok könnyebbnek a szóbelit?


Köszönöm a válaszokat

,ha van más információtok

/tapasztalatotok azt is megírhatjátok.

Előre is köszönöm😊



2018. jan. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Tágos csak diák. Attól is függ, hogy hány tantárgy van összesen, ha 4 akkor elég sok az a 3 négyes, de ha jóval többől kell, akkor annyira nem vészes. Ha a felvételik jól sikerülnek, akkor meg főleg nem számít.

Én a magyart választanám, ha az jól megy. Töriből jobban meg lehet szivatni az embereket, könnyebb olyat kérdezni, amin esetleg átugrottál vagy nem tanítottak neked. De azt válaszd, amiből magabiztosabb vagy, esetleg kérdezz meg mást (tanár, szülő, osztálytárs), hogy ők, hogy ítélik meg, melyik megy jobban.

2018. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Tág már nem olyan elit iskola mint régebben volt szóval 3 db 4-essel oda bőven lehet esélyed.

Magyar-töri tagozat Debrecenben a hallottaim szerint az Adyban és a Csokonaiban a legjobb.

Abban, hogy a töri vagy a magyar szóbeli a könnyebb abban nem tudok segíteni, nekem nem volt.

15/f (BSG-s tanuló) :D

2018. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.🙂

És felvételi pontokról tudtok mondani valamit?

Esetleg ti mennyi pontot értetek el? Mennyivel sikerült bekerülnötök?

2018. jan. 15. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

73 pontot értem el, de ebben az iskolában nem kérték.

Tágos ismerőseim 70 pont felett írtak, az a minimum szerintem.

Lassan itt a hétvége szóval sok sikert ^-^

2018. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást és az információt 😊

Remélem sikerül összehozni a kellő pontokat.

2018. jan. 16. 18:41
 6/8 anonim válasza:
Helló. Félévkor a jegyeim nekem sem voltak jobbak. Én töriből felvételiztem, nekem az volt a könnyebb. Szóbelin 100%ot kaptam az írásbelim 68 pontos lett. Szerintem a magyar-töri szak itt a legjobb Debrecenben. Nekem a suli és a szak meg a tanárok is tetszenek. Én 2017 ben jezdtem a sulit.
2018. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jegyeid szerintem hók. Ha a felvételit jól irod akkor szerintem felvesznrk. Tavaly enis erre a tagozatra akartam jelentkezni de nem igy lett. En toribol felveteliztem volna, de amelyik neked jobban megy abbol. 😊 Sok sikert a felvételihez.

Egy jelenlegi TÁG-os

Ha kerdesed van nyugodtan irj😊😊

2018. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért mindenki magyar-törire akar jönni? Miért lett ilyen népszerű?
2018. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!