Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet felkészülni...

Dm.Tenty. kérdése:

Hogyan lehet felkészülni emelt szintű biológia-kémia érettségire, ha mar nem all valaki tanulói jogviszonyban?

Figyelt kérdés
Emelt biosz kémia érettségire készülök, 2012-ben érettségiztem, rengeteget felejtettem, mit javasoltok, hogyan készüljek?
2018. jan. 7. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Biosz: Mozaik, évfolyamos könyvek (követelményrendszer alapján, nem kell minden belőle)

Kémia: Mozaik, érettségi felkészítő + Villányi: Ötösöm lesz kémiából + egy kísérleti leírás (több gimi is készített ilyen letölthető anyagot (én befizettem magam egy 2 alkalmas laborgyakra, ahol az összes kísérletet megcsináltuk) (Ha még nagyon akarod, akkor Villányi felkészítője pluszban)

Mindkettőből korábbi feladatsorok

Az utolsó min. 2-3 hetet hagyd az ismétlésre! (Én egy hónapot hagytam, és az utolsó napokban újra csak ismételtem)

2018. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!