Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez alapján mi...

Szerintetek ez alapján mi lenme számomra a megfelelő egyetemi szak?

Figyelt kérdés

Tantargyak közül ezeket szeretem (sorrendben): matek, fizika, angol, nemet.


Még ez is nekem egy “hlyesegem” hogy nehez legyen a szak, sokat kelljen hozza tanulni. Nem tudom miert de mar kiskorom ota maximalista vagyok, es akkor erzem jol magam ha 2x annyit kell tanulnom mint egy masik osztalyban/ a jovoben szakon levo embernek.


Lehet ez valaki szerint gazos, de szamomra fontos szempont hogy mennyit keresnek, erdekel hogy hogy lehet sok penzt csinalni, vallalkozast iditani, befuttatni. Ezert en alapbol kozgazdasagra gondoltam. De meg szoba johet az epitesz, (szeretek szerkeszteni, igy a muszaki rajzokat is elveznem) vagy talan a mernok is, bar az nem tudom mit csinal, de azt tudom hogy hianyszakma es hogy jol keres.


Szoba johet meg a jog, aminek tudom hogy nincs sok koze a mat-fiz-hez, de ez is erdekel, bar ezzel magyarorszagon (ha jol tudom) nehez jol keresni.


Nyelvesz nem szeretnek lenni, azzal szerintem nem tudnek olyan jol elhelyezkedni, nem szeretnek nyelvekkel foglalkozni, csak megemlitettem hogy szt is szeretem.


Valakinek van valami otlet hogy milyen szak johetne esetleg meg szoba? Vagy ezek kozul valamelyik nem jo, rosszul latom a dolgokat esetleg? Valami javaslat, tipp?



2018. jan. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha NEHEZEKET akarsz amik JÓL is keresnek akkor a mérnök szakok közül ezeket ajánlom:

Villamos, gépész illetve infós mérnök.

2018. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, ment a zöld kéz😊
2018. jan. 9. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig közgázos vonal érdekel:

Alkalmazott közgazdaságtan illetve pénzügyi elemző (osztatlan).

2018. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, téged is felpontoztalak😊
2018. jan. 10. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
nemzetközi gazdálkodás: nyelvek és matek, akár angolul vagy németül is végezheted
2018. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld😊
2018. jan. 11. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!