Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség? Dietetikus...

Mi a különbség? Dietetikus Bsc + Élelmiszermérnök Msc VAGY Élelmiszermérnök Bsc + Táplálkozástudomány Msc?

Figyelt kérdés
Ez a két terület érdekel. Akár menedzserként, tanácsadóként el tudom képzelni magam pl egy bio cégnél. Vagy saját márka/ vállalkozás, nem ez a lényeg most.
2018. jan. 9. 23:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy különbözetivel dietetika után is lehet élelmiszermérnök Msc. Ismerõsöm így csinálta
2018. jan. 9. 23:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Az él.mérnök + tápl.tud.msc-vel nem adhatsz táplálkozási tanácsokat (csak dietetikusként), de fejleszthetsz saját terméket.
2018. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Termélfejlesztéshez az élelmiszermérnök Msc nem elég? Dietetikus Bsc-vel nem lehet?
2018. jan. 10. 00:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnök Msc elég, a Dietetikus Msc-ről nem tudok részleteket.
2018. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akarom mondani Bsc...
2018. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dietetikussal nem fejleszthetsz (nem is nagyon lenne meg hozzá a tudásod). Élelmiszer alapszak után táplálkozás mester inkább. Dietetikusról ha van is elég kredited élelmiszerre a tudásod nagyon kevés lenne hozzá, alap dolgok hiányoznának. Ha szorgalmas vagy persze megcsinálható, azért engedik az átjárást, de csak feleslegesen szívatnád magad ezzel.

Mondjuk ha van ismerősöd aki így csinálta ezt tőle is meg tudnád kérdezni, hogy megéri-e, mi értelme így.

2018. jan. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak közvetve az ismerõsöm, de persze lehet megkérdezem. A dietetikus ismerõsöm szerint nem is csak az az 1 ember ment élelmiszermérnök Msc-re. Azért tetszik jobban ez a kombo, mert így ha úgy adódik, tanácsadás is belefér. Majd felhívom az egyetemet, hátha õk is tudnak segíteni. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 10. 07:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megtudnád majd osztani velem, velünk is az információkat, pályaválasztás előtt állok és engem is mind a két szak érdekelne.:)
2018. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel! :)
2018. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
végül élelmiszermérnökire megyek, aztán táplálkozástudományi msc-re :) Mivel a kórházi szféra nem érdekel, így láttam jónak
2018. júl. 5. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!