Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai egyetem vagy BME?...

Óbudai egyetem vagy BME? Gépészmérnök szakra lennek kivancsi érvek/ellen érvek tapasztalatokra vagyok kivancsi mind ket sulival kapcsoltban!

Figyelt kérdés
Ha jol tudom ez nagy vonalakban viz/gaz/futes ha jol tudom. Es mivel fater is ezzel fogalalkozik azert dontottem igy hogy ezt valasztom . Erdekelne meg hogy milyen targyak lesznek itt nehezek stb. Igazabol minden info jol jonne a gepeszmernok szakkal kapcsolatban. Elore is koszi a valaszolat!

2018. jan. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem igazán viz/gáz/fütés. Lehet majd épületgépészetre szakosodni de azért ennél kicsi több a dolog. Kőkemény matek és fizika, tervezés, labormunka.. Ha nem akarsz annyira megszakadni akkor Óbudai de ha komolyan akarod csinálni és mesterre is szeretnél menni illetve nagy terevid vannak ezzel akkor BME.
2018. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

"Ha jol tudom ez nagy vonalakban viz/gaz/futes ha jol tudom."


XDDDDDDDDDDDD MADE MY DAY

2018. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért egy leendő mérnöknek.. akinek alapból kellene lennie egyfajta szeretete a matekhoz, infóhoz, csak kéne tudnia használnia a google-t. :)

Az egyetemi weblapon található infóknál meg úgysem kapsz hitelesebbet ha tantárgyak listájáról van szó.

Szóval keresd meg a tantervet.


Ahogy az első írta, Óbudai könnyebb, nem fogsz kiégni rajta ha nem vagy olyan kimagaslóan jó.

BME ezzel szemben szopÓroller.

Magad kell eldöntened, hogy fontos-e a diplomán a BME jelzés de vállalod a szívást vagy inkább kiegyensúlyozottabb egyetemi évek és Óbudai.

2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább az OE, ha valami hasznosítható gyakorlati tudásra vágysz.
2018. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az egyetem honlapján, nem olyan nehéz ám, ennél az egyetem csak nehezebb lesz.

És ajánlok egy fantasztikus könyvet, aminek címe: A magyar helyesírás szabályai. ;)

2018. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vodafonelive ***** válasza:

Ha a víz-gáz-fútés-lég-és klímatechnikával akarsz foglalkozni, akkor valóban gépészmérnöki alapképzésre kell jelentkezni, ott meg jó esetben 2 év után épületgépész szakirányra szakosodni.

Ahol ezt tudod választani az a BME, DE, PTE. Az Óbudaira ne menj, ott nem fogsz épületgépészettel foglalkozni, feltéve ha ez a terved.

2018. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat! 6. Kulon koszonet igen epuletgepeszet a cel de azt eddig nem lattam hogy az pesten csak a bme-n van köszi a felvilagositas.
2018. jan. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!