Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Waberer's-nél milyen feltéte...

A Waberer's-nél milyen feltételei vannak a GKI megszerzésének?

Figyelt kérdés
Jelenleg meg van a CE jogsim. Viszont nincs már pénzem a szükséges PÁV és GKI vizsgákhoz. A Wabi ha jól tudom ezeket támogatja? Nyilván cserébe gondolom alá kell irni pár évre. Tud erről valaki valamit?

2018. jan. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek még itt gondok, ha ennyire nem megy a net használata.

Weboldalról idézve:

"ha nincs érvényes GKI igazolvány, akkor lehetőség van a vállalat keretein belül kedvezményesen megszerezni azt (bővebb tájékoztatás a részletekről a fenti telefonszámon),"


Jelentkezés telefonon

Jelentkezése történhet a (06) 70 700 8888 gépjárművezető állásvonalon vagy a (06 1) 333-1111–es telefonszámon is, ahol kollégáink várják hívását, illetve válaszolnak felmerülő kérdéseire.


Felhívod, közlöd a dolgokat, azonnal kapsz rá hivatalos!!!! választ!

2018. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is elolvastam és rá kerestem. És elnézést rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Van-e valakinek ilyen tapasztalata. Mennyire használják ki az aláirt szerződésed? Ugye rá vagy utalva hogy kitöltsd az időt ez által könnyebben passzolják rád gondolom a "rosszabb" melókat, bátrabban vonogatnak a pénzből. Ilyesmikre gondoltam volna, elnézést.
2018. jan. 11. 16:12
 3/5 anonim válasza:
Max. 100k a Gki. Ha ráunsz arra a szutyok cégre, levonja a fizetésedből, oszt csókolom.
2018. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A költségeket nem a cég állja, hanem az OFA. Vannak olyan cégek aki feltétel nélkül aláirják neked azt, hogy ha megszerzed a GKI-t, akkor alkalmaznak. Ez az igazolás viszont azért kell, hogy részt vehess az OFA programban. Így kötelezettség és költség nélkül tudod megszerezni....Többnyire az adott cég csak akkor várja az elkötelezettséget, ha a tanfolyam ideje alatt ösztöndíjat fizet. Nekem ez a tapasztalatom. Egyébként a Wabi meg kerülendő...
2018. jan. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hali, én is hasonló cipőben járok. Felhivtam őket de nem fizetik a GKI-t csak akkor ha már van és lejárt. Illetve csak akkor fizetik a tanfolyamot ha náluk dolgozol B jogsival fél éve és szeretnél kamionozni de csak egybe lehet a C, E, GKI. Ezt persze úgy hogy alá írsz x évet. Nekem is meg van a C+E. Én is azt szerettem volna, hogy kifezeti a leendő cég a GKIm de sajnos ez nem így működik. Így most beiratkoztam GKIra 130 000ft, meg kértem páv időpontot. +tipp időben kérj idő pontot mert minimum 1,5-2 hónap mire lesz vizsga helyed
2019. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!