Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az elhelyezkedésben mennyire...

Az elhelyezkedésben mennyire számít h hol végezted a jogot (Pázmány, Károli, vagy ELTE)?

Figyelt kérdés
Azt tudom h az ELTE a legnevesebb de az h Károli vagy Pázmány annak van jelentősége elhelyezkedés szempontjából?

2018. jan. 11. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
7%
MInden számít, mivel mostanában már az a csoda ha jogászként kapsz munkát, mivel rengetegen végeznek, munka meg nincs sok, így megválogatják kit vesznek fel.
2018. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Nagyon kevesen vannak már akik hátast dobnak attól, hogy honnan van a diplomád. Ahol én vagyok gyakornok van pázmányos, eltés sőt még talán károlis is. Kutyát nem érdekli, úgyis munka alatt tanulsz bele. Célszerű már egyetem alatt keresni valami frankó gyakornoki állást ahol maradhatsz diploma után is.

Attól meg nem kell félni, hogy nem lesz állásod. Nyilván nem leszel egyból jól menő sztár ügyvéd de munkát azt fogsz találni.

2018. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!