Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítói/tanári pályára készülö...

Kisstindus kérdése:

Tanítói/tanári pályára készülök. Akik ebben a szakmában dolgoznak, milyen pozitívumokat tudnak mondani erről a pályáról?

Figyelt kérdés
Általános iskolai tanító vagy tanár szeretnék lenni, mert szívesen foglalkoznék ezzel a korosztállyal. Mindig csak a negatív dolgokat lehet hallani, hogy miért nem érdemes tanárnak menni. Tudom, hogy sok pénzt nem lehet keresni, de én nem szívesen dolgoznék egy multinál vagy egy gyárban. Nekem tetszik a tanári pálya hangulata. Általános iskolai tanítók és tanárok véleményére lennék kíváncsi, hogy jó döntésnek tartják-e utólag ezt a pályaválasztást és miért jó tanítónak, tanárnak lenni.
2018. jan. 13. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!