Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE ETSZK gyógytornász...

SZTE ETSZK gyógytornász szakon milyen anatómiai atlaszt használnak?

Figyelt kérdés
Még nem felvételiztem, de ez az egyetem a cél és hamarabb meg szeretném venni az atlaszt, hogy legyen időm előre tanulgatni belőle.

2018. jan. 14. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tarsoly, Mészáros: Funkcionális anatómia

Réthelyi, Szentágothai: Funckionális anatómia

Sobotta: Az ember anatómiájának atlasza I-III.

2018. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy bármelyiket megvehetem, nem lesz belőle hátrányom ha a többieknek nem az van mint nekem?
2018. jan. 15. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link] SOBOTTA 2.


[link] SOBOTTA 1


Én most töltöttem le, angolul van és a szakszavak latinul. Szerintem töltsd le már most, mert lehet, törlik és méregdrága. Latinul kell szerintem amúgy is letölteni.

Én amúgy mentőtisztire készülök. :) Sok sikert a felvételihez neked is! :)

2018. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
letölteni helyett megtanulni**
2018. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Oooo köszi szépen ez nagy segítség volt:D Esetleg a harmadik kötetet is el tudnád küldeni?

én is sok sikert kívánok neked a felvételihez, remélem fogunk találkozni:)

2018. jan. 19. 18:48
 6/16 anonim ***** válasza:

megtaláltaam! :)


[link]

2018. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, és köszönöm. ^^
2018. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

A Sobotta orvosis atlasz, a Szentágothai-féle Funkci pedig szintén orvosis könyv.

Egy barátnőm járt SZTE-ETSZK gyógytornász szakra, de sosem hallottam róla, hogy ezekből tanult volna.

2018. jan. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Én is sok embertől hallottam, hogy nem feltétlenül szükséges, de ami kell, az benne van rendesen - valószínűleg nem fogjuk kihasználni az atlaszt. Mondjuk én mentőtisztire készülök, és mindenki szerint kelleni fog a Funkcionális anatómia. Talán a Szentágothait érdemesebb beszerezni, mert az ahhoz a könyvhöz íródott atlasz, de ált. azt mondják, mindegy, melyiket használod. Én letöltöttem, nekem így jó lesz. :) Majd ha oda járok, mondom, hogy felesleges volt-e vagy sem.

De tudok arról, hogy jó pár ember használ Sobottát.

2018. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

#8

"Orvosis atlasz", mert egy atlasz miért ne az lenne, vagy másképp teszem fel, miért ne használhatná más az orvosisokon kívül? Sokan meglepődnének, más szakon tanulók is mennyire részletesen veszik az anatómiát, vegyük pl. a pszichológus hallgatók, akik nem is az egészségügyi karokhoz tartoznak.

Utolsó éves vagyok az SZTE-ETSZK-n, és csak úgy megjegyzem, hogy végig azokat használtuk, amiket az első kommentben írtam.

Ha megveszi valaki, ha letölti, ha kikölcsönzi - tök mindegy, egy a lényeg, hogy használni fogja.

2018. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!