Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha iskolarendszerben tanultam...

Ha iskolarendszerben tanultam egy szakmát, de nem fejeztem be, mert rossz volt a képzés, és folytatnám önköltséges tanfolyamon ugyanazt a szakmát, ott szerintetek jobb lesz a képzés?

Figyelt kérdés
Már csak azért is mert jó lenne, ha meg lenne róla a papírom, és tényleg tanítanának is valamit, már ami a gyakorlati részét illeti az adott képzésnek, mert elméletből kb mindent megtanítottak velünk, gyakorlatban meg alig tudok valamit.

2018. jan. 14. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlat sokkal több és jobb lesz, illetve motiváltabbak a tanárok is, ha jól tudom utána néztem infóknak.
2018. jan. 14. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos -
2018. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakma?
2018. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül megérte, sokkal jobb a képzés, ahol most vagyok, lényeg annyi itt megéri letenni a szakmát, mást nem mondok róla, mert nem szeretnék egyéb más információkat közzétenni.
2018. ápr. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!