Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit Gondoltok ha valakit egy...

Mit Gondoltok ha valakit egy budapesti kávézóban meg láttok tanulni? Illik be ülni egy kávézóba 1-2 órára tanulni?

Figyelt kérdés

Be ülni rendelni egy kávét majd ki pakolni 2-3 füzetet majd 2 óra múlva a tanulást befejezvén el menni.

Nem néznek az ilyen embere csúnyán?

Mostanában sokat gondolkozok ezen de nem tudok dűlőre jutni. leginkább ez a dolog bizonytalanít el hogy mégis illik e vagy sem.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj simán. Csak ne egy túl forgalmas helyre, mert a sok minden elvonhatja a figyelmedet, plusz ha tömve van a hely és te elfoglalsz egy asztalt egyedül 2-3 órára, akkor lehet csúnyán fognak rád nézni :D. De ha egy eldugottabb helyen lévő, csöndes helyre mész akkor szerintem oké.
2018. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát én pofátlannak érezném, hogy egy pár száz forintos kávéval foglalod órákra az asztalt. Meglehet, hogy másnak jobban kellene az az asztal, mert több mindent rendel, társasággal jön..stb. Szerintem rád fog szólni a pultos, ha sokat időzöl ott, egy kávé árából, és látja, hogy ott tanulsz, holott a többi fizető vendégnek is kéne az asztal.
2018. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Először az igekötőket tanuld meg! Valamint a ragozást: emberre stb.

Vannak internetkávézók, vannak, akik ugyanígy dolgozni ülnek be. Ne a legfelkapottabb, puccos helyre ülj be. Mekiből se küldenek el, Starbuck stb.

2018. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A Starbucksban sokan tanulnak, de vannak nyitott irodák is, ahol par ezerért egész nap ott ülhetsz. Loft office stb.
2018. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimnazista/egyetemista koromban nagyon sokszor ültem be egy kis kávéház hátsó asztalához tanulni.

A háttérzaj egyáltalán nem zavart, sőt! (Nyaranta még a nyitott uszodákba is eljártam.)

Kértem egy kólát, és másfél-két óráig nyugodtan ottmaradhattam.

A harmadik-negyedik alkalommal már meg se kérdezte a pincérnő, hogy mit kérek, szó nélkül hozta a kólát.

Nem zavartam senkit, és engem sem zavart senki.

Ma is látok sok diákot kávéházban tanulni.

2018. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most volt az érettségim és kávézókban készültem fel rá. Vittem magammal a kis laptopomat és a tankönyveimet, még csak nem is rendeltem sokat mellé és ott ültem egész nap. Igaz ez Miskolcon volt és nem Budapesten, itt pedig alig fordul meg valaki ezekben a kávézókban, de talán Pesten is lehet találni kisebb forgalmú, eldugodtabb kávézókat. Nekem egyébként egy nagyon pozitív élmény volt ez az egész, a felszolgálók nagyon kedvesek voltak és végig biztattak és szurkoltak nekem,hogy jól sikerüljön.
2018. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Még annyit, hogy szerintem kérdezd meg előtte, hogy be lehet e ülni tanulni és hogy előveheted e a könyveidet és a laptopod. Én ezzel kezdtem mindig és mindenhol az volt a válasz, hogy igen természetesen és utána már nem kellemetlen előpakolni a cuccokat és nem fognak rád fura szemekkel nézni, hogy mire készülsz te itt és minek pakolászol, ha meg az van amit az előző válaszoló írt és tényleg vannak olyan profitéhes emberek akik elhajtanának, hogy ne foglald az asztalt az is kiderül egyből.
2018. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!