Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A besorolási szakon való...

A besorolási szakon való továbbtanulás esetén a beszámítandó kreditek száma: 90 kredit; a képzési terület szerinti továbbtanulás esetén beszámítandó kreditek száma: legalább 30 kredit. EZT hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Pénzügy és Számvitel FOSZ képzésen tanulok most vagyok végzős 4 féléves a képzés 3 félév elmélet 1 félév gyakorlat ez következik most

Hiába járkálok a TO-ra ;olvasom a weboldalt nem képesek megmondani hogy a FOSZ mennyire számít be ? Valaki azt mondja hogy években is kevesebb lesz ill. valaki azt h években ugyanannyi 7 félév csak azokat a vizsgákat amiket már megszereztem nem kell újra megcsinálnom de olyat is hallottam hogy ha kettes hiába van meg nem fogadják el

Valaki?


2018. jan. 17. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Természetesen alapszak érdekelne hogy mennyire számít be a pénzügy és számvitelhez

Ugyanebben a suliban folytatnám

2018. jan. 17. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:

besorolási szak=ugyanolyan nevű alapszak

tehát 90 kreditet fogadnak el

az elméletben azt jelenti, hogy 3 félévvel rövidebb, tehát 4 marad

ez akkor lehet több, ha van mondjuk olyan h 5 tárgy épül egymásra és nem veheted fel az egyiket, amíg nincs meg az előző... de gazdasági szakokon nem szokott ennyi egymásra épülés lenni, szerintem ha minden sikerül elsőre, akkor meg kell lennie 4 félév alatt

2018. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , nagy segitség
2018. jan. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!