Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme/jobban megéri...

Van értelme/jobban megéri alapszakon duális képzésre menni (mérnökinfó)?

Figyelt kérdés
Ősszel fogom kezdeni a szakot és azon dilemmázok, hogy mi lenne érdemesebb. Eredetileg a BME-re szerettem volna menni (illetve szeretnék is), de ott csak mesteren van duális. Az OE van jelenleg második helyen, ott már alapszakot is lehet csinálni duális képzéssel, de nem tudom, mennyire érné meg, vagy hogyan oldja meg az egyetem a gyakorlat és az oktatás összeegyeztetését egy ilyen esetben. Mestert mindenképp szeretnék csinálni és azt már mindenképp duálisban, de nem tudom, jelenleg mivel járnék jobban, vagy egyáltalán hogy kell elképzelni egy duális képzés időbeosztását.
2018. jan. 20. 04:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!