Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. os vagyok ma írok felvételi...

8. os vagyok ma írok felvételit. Valakj segíteni abban, hogy mire kell figyelni, hogy érjek el minél több pontot és mit tegyek hogy ne izzguljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legfontosabb,hogy ne kapkodd el és csak oda koncentrálj, ne vegyél figyelmebe semmi külső dolgot. A feladatokat jól olvasd el, inkább kétszer, de ne hülyeséget írj. A fogalmazásnál figyelj a külalakra,ne menj ki a keretből,és a szókapcsolatokra is nagyon figyelj, mert vonnak érte le pontot(tapasztalatból mondom). Én is nagyon izgultam, de ahogy kikaptuk a feladatlapot, kevésbé izgultam, csak írtam. És volt olyan feladat matekban, a bekarikázósnál, amit nem tudtam, majd vissza akartam térni, de elfelejtettem. Na ilyet ne csinálj.

Én tavaly írtam, és volt olyan csaj velem egy teremben,aki a vée előtt,meg igazából az egész felvételi alatt, tökre mással foglalkozott, és meg is látszott az eredményén. Sok sikert ;)

2018. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is ma írok.

Sok sikert.

2018. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pontosságra. Matekon a részeredmények, átláthatóság, magyaron a helyesírás, ékezetek, figyelem a szöveg részleteire. A legtöbb pontot azzal vesztik, hogy nem olvasnak figyelmesen és azonnal válaszolnak a kérdésekre, vagy azon, hogy leragadnak egy kérdésnél.
2018. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤
2018. jan. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!