Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy sikerült az idei...

Kinek hogy sikerült az idei központi írásbeli felvételi?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar nagyon jól sikerült, a matekot viszont elrontottam. Az utolsó feladathoz hozzá sem kezdtem,mert nem volt rá időm. Azt az aranykaratos feladatot sem tudtam.

2018. jan. 20. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Énis mint te. A magyar 40-43 pont matek nem fogja elerni a 20 pontot. Nehez volt. Matekbol alapbol nem vagyok jo. De remelem leljebb viszik a ponthatarokat. Bocsi a helyesiras miatt probemazik velem a billenytu :)
2018. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Húh hát a magyar szerintem nem volt nehéz,simán megcsináltam még az idő letelte előtt és a többiek is azt mondták,hogy tudták.Tök vidám volt mindenki,hogy sikerült.Na,de ezután jött a matek.Szerintem szörnyen nehéz voltxdTök nyugodtan beültem,aztan folyamatosan tört rám a pánik,hogy jézusom ez mi a f.:D A végén már minden beírkáltam ami eszembejutott. Nálunk brutálisan rossz kedve volt mindenkinek utánna,többen sírtak is. Azzal nyugtattuk a másikat,hogy nyugiii nekem is ilyen rossz lett:D Volt olyan amit elkezdeni se tudtam nem,hogy megoldanixd ilyen pl.:a hatos.
2018. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%
Nekem se lett valami fergeteges.. a magyar kb 48-ra szamoltam, a matek 30 korul.. elcseszten.. brutál nehez volt.. remelem adnak reszpontokat.. hova jelentkeztetek?
2018. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha... A magyar szerintem nagyon könnyű volt:D Amikor volt a 15 perces szünet mindenki mosolygott, és örült hogy ez az egész milyen könnyen ment.

Reménykedtem, hogy a matek is ilyen könnyű lesz, de hiába. Az a pontyos feladat borzalmas volt. A karátosnak csak a felét tudtam megoldani:/

Amúgy meg ahogy észrevettem, sokaknak nem ment a matek, úgyhogy remélem az átlag pontszám max 20pont lesz:DDD

2018. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!