Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennyi ponttal...

Szerintetek ennyi ponttal felvesznek az Avasi Gimnáziumba? (leírás)

Figyelt kérdés
Sokat gyakoroltam rá ennek ellenére magyar + matek összesen 64 pont lett(de elv a matek mindenkinek nehezen ment) A hozott pontom 50. Hamarosan megyek szóbelizni, szerintetek még van esélyem?

2018. jan. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Nem hinném ;)
2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia. Melyik szakra jelentkeznél?

Én is avasista vagyok, angol kéttanos és az egyik osztálytársamat 54 ponttal is felvették max pontos szóbelivel. Szóval még van esélyed. :)

2018. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Èn is avasista vagyok. Szerintem van esélyed,persze függ,hogy mire jelentkezel! De egy próbàt mindenkèpp megèr! Nekem is vannak ismerőseim,akik jóval kevesebb ponttal jöttek. Sok sikert a szóbelihez!:)
2018. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én bevallom az írásbelit anno nagyon elszúrtam, összesen 43 pontom lett... :D elég gáz na mind1, de a szóbelim egész jó lett szóval neked is van esélyed. Sőt! De ez tényleg attól függ milyen szakra jelentkeztél, mert ha angolra vagy bioszra, akkor a szóbelinek tényleg jóra kell/ mostanra már kellett sikerednie... Mindenesetre sok sikert!
2018. márc. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Simán felvesznek szerintem annyival, avasiba van németen egyik ismerősöm és 53 pontos központit írt, a vitt pontjai nem voltak olyan jók, de a szóbelije maxos lett. Hamarosan úgyis jönnek majd a levelek😃
2018. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy ez januári kérdés, de 64 ponttal simán fel fognak venni. Próbálni kell szóbelin jól teljesíteni és ennyi. Engem 50 ponttal vettek fel nyelvi előkészítőre. :) 38 pont volt a magyarom, 12 a matek. Angolból mindig 5-ös voltam, többi tantárgyból meg hoztam egy közepes-jó szintet, kivéve a reál tantárgyakat, mert abból mindig rossz voltam.
2018. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!