Tudnátok nekem segiteni továbbtanulásban? Nagyon elkélne.

Figyelt kérdés
A lényeg hogy érettségi után ittmaradtam suliba és 3 év alatt 2 szakmát is szereztem. Mechatronika illetve Gépészet. De rájöttem hogy nagyon nem ez érdekel. Csak azert maradtam mert konnyen megszerezheto szakma volt. Hátha jól jön. De szivem szerint történelem tanár lennék. Annyira imádom hogy ez minden vágyam hogy tanár legyek. Középsuliba. Akartam amúgy is egyetemre menni. De elegemvan nem fogok masra hallgatni hogy gepesz mernok legyek... azt akarom csinalni amit akarok és szeretnék. Ti mit mondatok? Kövessem a vágyaim?

2018. jan. 25. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen akár 40 évig fogsz azzal foglalkozni, amit most kitalálsz magadnak! Az a legfontosabb, hogy nagyon szeresd!
2018. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eldöntetett, legyél töri tanár.

A te életed, nem másé.

2018. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az tart vissza hogy nem fogok munkát taláni a megyém környezetébe.
2018. jan. 25. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már eldöntötted, hogy nem szeretnél a szakmádban dolgozni, és tudod is, hogy mihez lenne kedved. Mindenképpen próbáld meg hmtrlbb nem leszel vele. Azt, meg, hogy mire végzel, el nem tudsz elhelyezkedni a környékeden, nem tudhatod előre, hiszen bármi történhet időközben. :) Maximum, akkor is ott lesz még a jelenlegi szakmád, ha később meggondolnád magad, vagy hátha pár év múlva úgy fogod érezni, hogy szívesen mennél távolabbra is jelenlegi lakhelyedtől. Veszíteni valód nem igazán van, ha tényleg ezt szeretnéd.
2018. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tanári pálya érdekel leginkább :) de a média , újságírás illetve hasonló dolgok is. Ilyen beálitottságú vagyok. Nem vagyok nagy műszaki ember.
2018. jan. 25. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak mindeki leszól és egyszerűen minden motivaciomat elvesztem.
2018. jan. 25. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!