Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsészettel kapcsolat...

Szabad bölcsészettel kapcsolatban van valami amit tudni érdemes mielőtt elkezdem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Ma volt az ELTE nyíltnap,és sajnos nem tudtam elmenni, de szeretnék oda járni, szabad bölcsész szakra.

Van olyan információ vajon a jelentkezéssel vagy magával a szakka kapcsolatban amihhez másképp nem juthatok hozzá?

Van aki oda járt/jár és van valamilyen jó tanácsa, véleménye?:)



2018. jan. 26. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Mennyi értesz a krumplisütéshez?
2018. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem lesz piacképes, de ezt gondolom már tudod. Jó tanulást!
2018. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

én most végzek igaz a károlin

okosan kell szakirányt választani ennyi:D

2018. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 3.!:)

Sejtettem amúgy, hogy jönnek majd a "csak mekibe tudod használni" hozzászólások, de nyugodjatok meg, ha az ember akarja használni a piadonm fogja tudni.

Külföldön mester diplomával kombinálva nagyszerű cégeknél lehet elhelyezkedni!

Csak Mo-ban ennyire korlátoltak az emberek, az a tapasztalatom...:/ A Liberal Arts ugyanúgy megbecsült diploma, ahogy egy anglisztika, vagy kommunikáció és médiatudomány önmagában!

2018. jan. 27. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Legyen igazad
2018. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

pl egy szinhaztudomany,esztétika filozófia specializációval nehéz

de muvtori,nyelvi minor vágy kommunikáció már okes

2018. jan. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én azt végeztem többek között. Kiváló hobbiszak, de ha nem doktorálsz, akkor konkrétan szakmába vágó munkád nem lesz. Tanulj meg mellé egy ritka nyelvet meg angol menjen legalább felsőfokon és akkor azért valami leesik.
2018. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!