Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Egyetem Gyógypedag...

A Debreceni Egyetem Gyógypedagógiai szakára szükséges a biológia?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem érettségiztem biológiából... Az anatómia és a fejlődéstan elég nehéz, de az az igazság, hogy akik emelten csinálták meg a bioszt azoknak sem sikerült sokkal jobban a vizsgájuk, mint nekem. A gimnáziumi tananyag nem fedi le az ittenit legfeljebb egy kis alapot ad. Szóval nem is tudom, hogy lenne jobb. Szerintem emelt szinten felesleges megcsinálni (de ez csak az én véleményem), és ha majd folyamatosan fogod tanulni óráról órára az anatómiát ( ahogy nekem is kellett volna😞) akkor szerintem nem muszály érettségizni belőle. Maximum ha egy kis könnyebbséget akarsz átnézed a biokémiai részeket és az embert. Igazából ez a két témakör az, amire szükség van biológiából (ennél a szaknál). Remélem tudtam segíteni!☺
2018. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!