Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dietetikus vagy egészségügyi...

Dietetikus vagy egészségügyi szervező?

Figyelt kérdés

Melyikre érné meg jobban jelentkezni?

Nem ezeket írtam be elsőnek, ezek csak mentőövek, de jó lenne tudni melyiket írjam előrébb.

Melyik a jövedelmezőbb és melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni?



2018. jan. 28. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a dietetikus. De nézd meg a mester ráépüléseket, célszerűbb úgy alapszakot választani.
2018. jan. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én azt mondom, mint eü szervezős biztosítás szakirányos, hogy abban is van potenciál, főleg Győrben. Èn pl nemsokára megyek kórházba adminisztrációra dolgozni, barátnőm magánfogászaton ügyintéző stb. De dietetikus tény és való mindenhova és mindenkor kell, főleg ebben a világban, ahol minden második ember érzékeny vmire. De ha lenne kérdésed, írj bátran :)

De bárki, akit érdekel az eü szervező.

2018. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!