Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen az angol nyelvű oktatás a Budapesti Corvinus Egyetem nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) szakán?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Budapest, Corvinus, egyetem, nemzetközi, gazdálkodás, angol, nyelv

2018. febr. 1. 16:01  Privát üzenet  

A válaszok

hiába vesznek fel államira kell fizetni félévente elég szép összeget nyelvi hozzájárulási díjként.

Az erasmusos külföldiekkel azonos órákra jártok, tehát nemzetköziség jelen van.

Én nem ilyen szakra járok, viszont külföldi a szobatársam és ő mesélte hogy magyarokkal is van órája

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 2. 14:49 Privát üzenet
4 félév itthon, 4 félév külföldön. A fizetős 670.000 Ft, az államis 350.000 Ft, ez utóbbi a kinti négy félév ára. (mármint ezek félévente) Az órák teljesen külön vannak a magyar nyelven tanulóktól. Én ezt magyarul tanulom, és sajnos nem tudunk angolul felvenni alap tantárgyakat, csak párat németül, szabadon választhatóak között van elvétve 1-2 angol.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. febr. 2. 15:50 Privát üzenet
Bogi11 nevű felhasználó válasza:

De érdemes az angol nyelvű képzésre jelentkezni, ha megvan rá a fedezet? Színvonalasabb, mint a magyar? Van +értéke a munkaerőpiacon?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. okt. 27. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Corvinus vagy BGE? Nemzetközi gazdálkodás szak
Gazdálkodás és menedzsment vagy nemzetközi gazdálkodás?
Pénzügy-számvitel, nemzetközi gazdálkodás vagy műszaki menedzser?
Szállítmányozási és logisztikai okj vagy nemzetközi gazdálkodás egyetemen? Egyetemen
Melyikre érdemesebb specializálódni BGE nemzetközi gazdálkodás szakon?
Kötelező az emelt érettségi valamilyen tantárgyból a Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás vagy Gazdálkodás és Management szakán?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!