Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-ETK vagy SZTE-ETSZK, ha...

PTE-ETK vagy SZTE-ETSZK, ha gyógytornásznak akarok tanulni?

Figyelt kérdés

A Semmelweis - re esélyem kicsi, de esetleg arról véleménye van valakinek? Milyenek az oktatók? Mely tantárgyak a leghúzósabbak? Valaki kihasználta az Erasmus lehetőségét. Milyen az egyetemi élet (koli, buli, a város, barátok)? Pécsre a ponthatárt tavaly +20 ponttal felvitték, Szegeden pár ponttal fel az SE-re pár ponttal levitték a ponthatárt, de mind2 400 fölött. Egyre népszerűbb szak kezd lenni, nagyobb a túljelentekés. Szerintetek idén mennyivel emelik?

Tudom, hogy van a felvi.hu ahol ezekre választ kapok, de érdekel mit írtok.



2018. febr. 1. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve Msc-re mennétek? Miért gyt-nek tanultok?
2018. febr. 1. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem emelik meg viszik le a ponthatárokat, minden a jelentkezőktől függ, és nem lehet előre tudni, hogy mennyi lesz legközelebb.


Amúgy meg gondolom a tavalyi ponthatár környékén fognak mozogni a pontok, +-10 pont az érettségik nehézségétől függően.


Tapasztalatom egyikről sincs, de mivel én magam az SZTE-re járok, így elfogultan arra szavaznék. :D De amúgy szerintem valószínűleg hasonlóan jók lehetnek.

Azt tudom, hogy Szegeden gyógytornászoknak első évben az élettan a leghúzósabb tárgyuk.

2018. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegedre menj, ha teheted. Én Pécsen végeztem el, de ha újra kezdhetném, biztosan Zalaegerszegre vagy még inkább Szegedre mennék. Pécsen az oktatók egyre fiatalabbak (diploma után egyből tanítanak...), tapasztalatlanok, az idősebb ászok próbálnak kiszállni a buliból...
2018. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zegerszegről van véleményed? Egy ismerősöm 2 éve végzett Pécsett, ő különösebben nem szidta, azt mondta kemény, jó ha aludni tudott vagy volt egy kis ideje magára. Hogy viselgetnek veletek az oktatók?
2018. febr. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!