Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és Menedzsment...

Gazdálkodás és Menedzsment FOSZK után Pénzügy Számvitel FOSZK?

Figyelt kérdés
A gazdmen foszkon ez lesz az utolsó félévem. Szívesen jelentkeznék az alapképzésre, de sajnos nem vennének fel, max fizetősre, de azt meg jelenleg nem engedhetem meg magamnak. Gimiben sajnos még nem voltam túl motivált, és szorgalmas az érettségi sem sikerült túl fényesre. Most jók az eredményeim, és úgy érzem, hogy 21 évesen még szükségem lenne rá, hogy bővítsem a tudástáram, és tanuljak valamit. Arra gondoltam, hogy elvégzek egy pénzügy számvitel foszkot is, és ezzel a kettővel már csak el tudok helyezkedni valahol. Aztán pár év munka után gyűjtök egy kis pénzt, és jelentkezek egy alapképzésre levelezőre, amit tudnék munka mellett is csinálni. Szerintetek ez egy jó terv?

2018. febr. 2. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Diplomás munkát továbbra sem fogsz kapni vele, de mindenképp többet ér, mint egy Gazdmenedzs foszk (=semmi).
2018. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diákhitellel alapképzés? Fosz-szal hamarabb is elvégezhetnéd a beszámítás miatt na meg 2 félév után átkérheted magad államira.
2018. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A diákhitel elgondolkodtató, lehet végül emellett fogok dönteni, bár megmondom őszintén kicsit félek tőle. Azt viszont nem tudtam, hogy átkérhetem magam fizetősről.
2018. febr. 6. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyben álldogálás foszk után meg egy foszk a szakmán belül. Vagy menj foszk után bsc-re, vagy inkább szerezz gyakorlatot és dolgozz, többet érsz vele, mint még egy foszkkal, vagy nyelvvizsgázz vagy tudom is én, de ez olyan, mint egy gimi után még egy gimi, csak más tagozaton, nem jutsz egyről a kettőre vele.
2018. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!