Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági és menedzsment...

Gazdasági és menedzsment szakkal mennyire tudok manapág elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy egyetem után mennyire szerezhetnék könnyen munkát és milyen fizetésre számíthatok?

2018. febr. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizetést nehéz megsaccolni, mert függ attól helyileg hol akarsz dolgozni, milyen munkakörben meg mennyire tudsz feljebb jutni.

Nagyon sokan végzik el ezt a szakot, de a többi közgazdász képzés is nagyon népszerű, úgyhogy nem a legkönnyebb elhelyezkedni vele. Érdemes egyetem alatt nekiállni karriert építeni (plusz nyelvet tanul, TDK-n részt venni, szakmához kapcsolódó diákmunkát vállalni), hogy jobbak legyenek az esélyeid. Nem lehetetlen elhelyezkedni azért vele.

2018. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és erre a szakra az SZTE jó választás?
2018. febr. 4. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
BCE/BGE-PSZK lenne igazán jó választás, vidéki sulikat annyira nem ismerem. Fizetés is sokkal jobb a fővárosban, és a munkáltatók is a helyi egyetemekkel vannak kapcsolatban.
2018. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!