Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolára jelentkeznét...

Milyen főiskolára jelentkeznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ápolónőként dolgozom (nincs 1 éve). Viszont szeretnék mellette főiskolára járni. Diplomás ápolói képzést semmiképpen nem szeretném. Szép ez a pálya, viszont nagyon stresszes, kimerítő, többet vagyok bent mint itthon. Életembe nem stresszeltem ennyit, mint mióta itt dolgozok. A lényeg, hogy azt tudom, hogy nem szeretnék innen nyugdíjba menni, szeretnék valamit elvégezni, ami nyugisabb, kevesebb a felelősség. Mentőtisztin gondolkoztam, viszont akkor szerintem ugyanott lennék,mint ahogy most érzem magam. Bármire nyitott vagyok egyébként, tanári pályán gondolkoztam(mondjuk biológia tanárin), mert az érdekel is, viszont nem tudom levelezőn lehet-e végezni. Ami mellette szól az, hogy a Párom tanár és látom, hogy milyen jó mikor ünnepnapokon itthon van, nyári szünet alatt is, illetve hétvégén. Örülök, ha van egy szabad hétvégém, éjszakai műszakról nem is beszélve. A fizetést már meg sem említem, hogy mennyire nincs megfizetve ez a sok bent töltött idő. De ha nem tanári, akkor mit ajánlanátok? Nyitott vagyok az ötletekre. Előre is köszönöm a véleményeteket :)

2018. febr. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtál semmit magadról.

Csak annyit, hogy nem bírod a jelenlegi munkádat illetve, hogy laza munkát szeretnél, sok szabadidōvel, jobb fizetéssel.

Mindenki ilyet akarna.... :D


Felvi.hu


Minden felmerülő kérdésedre választ ad.

2018. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem laza munkát szeretnék, csak olyat, ami nem ennyire stresszes. És szeretem a jelenlegit is, de ezt hosszú évekig nem bírnám csinálni a fent említett okok miatt, ezért szeretném,hogy legyen mellette egy másik szakmám is, ami ennél nyugisabb egy fokkal.... Magamról?Szeretek emberekkel foglalkozni,főleg gyerekekkel, türelmes vagyok, szeretem a kihívásokat. Azért köszönöm a válaszod... :) Majd nézelődöm.
2018. febr. 3. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Banki ügyintéző, légiutas kísérő, pénztáros, óvónő, titkárnő


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2018. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!